Seks Polanów  zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Seks Polanów zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

5 lipca, 2019 0 przez Szymon Majewski

1. Przeciętna osoba prowadząc seks przez 30 minut, spali 200 kcal. Nie niszcz się, jeśli uważasz, że końcu nie wytrzymasz- statystyki pokazują bowiem, że średnia długość stosunku (bez gry wstępnej) to 13 minut.

Seks Dobra zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

 

Kolejne 10 bardzo przydatnych ciekawostek o seksie

wejdź i ruchaj

2. Asfiksjofilia to fetysz polegający na odczuwaniu podniecenia podczas duszenia partnera seksualnego lub podczas bycia przez niego ukrywanym. Podaje się, że przez takie „imprezy” na świecie umiera od 500 do 1000 osób rocznie.

3. Podaje się, iż w krajach wysoko rozwiniętych do 50% ludzi umiera na choroby układu krążenia. Badania wykazały zaś, że wystarczy uprawiać seks raz w tygodniu, by zminimalizować ryzyko końca z początku chorób serca aż o 30%!

4. Zdecydowana większość osób uważa całowanie szyi, delikatne klapsy, czy mocne łączenie jej nadgarstków (oznaka Twojej dominacji) za dużo atrakcyjne. Większość osób nie ma więcej nic przeciwko niegrzecznym słówkom szeptanym do ucha. Tym, co drażni kobiety najbardziej, jest z zmian facet, który podczas seksu jest absolutnie lekki również nie okazuje podniecenia/ zadowolenia ani słowem, ani westchnieniami.

Seks Dobra zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

5. Specjaliści są zgodni co do tego, że regularne ćwiczenie mięśni Kegla poprawia jakość Twojego życia seksualnego. U osób mięśnie te odpowiadają za zaciskanie pochwy, to dobrze wytrenowane powodują ją kilka ciaśniejszą, co zwiększa doznania partnera, kiedy i tejże kobiety. U ludzi zaś odpadają za utrzymanie erekcji.

Seks Dobra zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

6. Ankiety, w jakich udział wzięło ponad 40 000 mężczyzn, wykazały, że 90% spośród nich zakłada kobiety, które przejmują „inicjatywę” za dużo interesujące, i tym, co 70% określiło jak najbardziej nieatrakcyjne, jest za wielki makijaż.

7. Statystyki mówią, że około 50% małżeństw przetrwa zdradę. Mimo tego, niewierność to drugi najpopularniejszy powód rozpadu związków z wieloletnim stażem. Powodem nr. 1 są pieniądze. Ankiety mówią, że 82% ludzi uważa zdradę za coś złego bez powodu na sytuacji.

Seks Dobra zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

8. Jedzenie dużych części mięsa, czosnku natomiast cebuli, oraz najbardziej- palenie papierosów- to trzy czynniki, jakie mogą znacząco pogorszyć smak Twojego nasienia (gdy jesteś facetem) lub Twojego śluzu (w przypadku kobiet). Jeśli Twój przyjaciel nie lubi płacić Cię ustami, zapytaj go, czy temat nie jest obecnie w smaku Twoich wydzielin. Prosta zmiana diety że być dobra w końcach. Warto wspomnieć, że owoce (zwłaszcza ananas i melon) poprawiają smak płynów produkowanych przez Twoje narządy płciowe.

Seks Dobra zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

9. Ginekolodzy podpowiadają, że gdy kobieta mimo stosowania odpowiedniej diety możnej w warzywa i owoce (oprócz szparagów, brokuł, czy wspomnianej wcześniej cebuli i czosnku, jakie mogą psuć styl i zapach śluzu pochwowego) nadal boryka się z złym zapachem z waginy, powinna po pierwsze stosować raz czy dwa razy w tygodniu probiotyk i pić napój z żurawiny, by dbać o własną flotę bakteryjną. Po drugie- pewne będzie spanie bez bielizny, zaś w czasie dnia- noszenie przewiewnych materiałów (dżinsy są niezalecane). Po trzecie- dobrym patentem jest podcieranie się mokrymi chusteczkami dla dzieci po zrobieniu siku (zamiast używania papieru) i oczywiście zakup żelu do higieny intymnej, który ma prawidłowe PH dla okolic intymnych. Warto także udać się do ginekologa, by wykluczyć infekcję grzybiczą, jaka nie zawsze daje wyraźne objawy.

10. Badania mówią, że nawet 80% osób ma trudność z powodzeniem orgazmu podczas kontakcie seksualnego. Trudność jest obecnym istotniejsza, im daleko połączona jest Twoja partnerka, to szanse na uwzględnienie jej do szczytowania, jeśli poznaliście się godzinę temu, jesteś dość niewielkie. Gdy jednak potrzebujesz je kilka zwiększyć, spróbuj afrodyzjaków- polecam chili, imbir lub arbuza, bo poprawiają ukrwienie stref odpowiedzialnych za odczuwanie rozkoszy.

Seks Dobra zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zobacz także  Seks telefon

0 0 votes
Article Rating