Prezenty Dębno

Prezenty Dębno

19 lutego, 2019 0 przez Szymon Majewski

Wiadomo, ilu mężczyzn, tyle szczegółowych oczekiwań i preferencji. O ile prezent dla ukochanego przygotowuje się nie tak ważny (choć po latach związku może trudniejszy?), o tyle największe wysiłki budzi pytanie, jakie prezenty dla gości spodobają się tacie, koledze czy dziadkowi. Oto kilka pomysłów, również dla ukochanych.

Prezenty Cedynia

1. Zabawne

Wśród prezentów dla ludzi z poczuciem humoru znaleźć mogą się personalizowane gadżety, takie jak śmiesznie wykonane spinacze, długopisy czy przyciski do druku z nazwiskiem i zabawnym komplementem wobec posiadacza, zestaw – nadmuchanych – balonów z helem, fartuszek kuchenny, podtrzymywacz do wina w ciekawym kształcie, imprezowy kapelusz, maszynka do budowania waty cukrowej, peruka, okładka na pozycję z zajęciem na flaszkę alkoholu czy kolejka z szynami lub klocki lego (zwłaszcza, jeśli znamy dziecięce upodobania obdarowywanego).

Co kupić mężczyźnie?

Co kupić mężczyźnie?

Dobrym wyborem, bo przyjemnym, wygodnym i zależnym w duzi od nas, są podkoszulki z nadrukami. Dla kolegi, przyjaciela, męża, ukochanego – możemy wymyślić dowolny napis czy wybrać sam z polecanych. Oczywiście mogą istnieć toż wpisy w charakterze: „Jestem najbogatszy na świecie” albo „Gdyby to czytasz, dlaczego nie pojedziemy na kawę?” ( ta właściwie dla brata lub kumpla). Dla człowieka, kogo mniej znamy, lub uważamy za odpowiedniejszą osobę, wybrać możemy obraz z stronie, którą lubi, czy obrazek łączący się do jego zainteresowań, jak super samochód, gry komputerowe albo wędkowanie.

Zobacz również pożyczka mikrokasa

2. Do centrum przez żołądek

Prawie jednak świetnym programem na upominki dla facetów będzie…. jedzenie. Można upiec w budynku tort czy ciasto z tytułem „Dla najlepszego…”, kupić dobre wino. Niejednego ucieszy też koszyk pełen przysmaków, na model w rodzaju kuchni włoskiej lub skandynawskiej. Zwłaszcza samotnie mieszkający mężczyźni docenią pewnie obawę o ich żołądki. Nie zostawiajmy te jednak, że i wśród gości znaleźć można wielu mistrzów kuchni, także w aktualnych momentach nie będzie zaskoczeniem prezent, który pomoże im parzyć znakomitą kawę czy niebanalne herbaty. Tu ale potrzeba być delikatnym, nie każdego taki prezent ucieszy!

3. Klasycznie

Nadal są jeszcze ponadczasowe klasyczne prezenty dla mężczyzn, jak kremy do golenia, golarki, swetry, czapki, krawaty również wyjątkowe dziedzin garderoby. Klasykiem są także książki – skoro nie znasz dobrze gustu pana, któremu sprawiasz taki prezent, jednak możesz zaryzykować leksykon (na przykład zbierający ciekawe wydarzenia wieku czy super wynalazki technicznie). Spodobać mogą się również albumy, choćby ilustrujące najpiękniejsze miejsca świata czy największe ludzkie wyczyny. Ciekawe prezenty dla mężczyzn to też mapy – na model do zawieszenia na ścianie, również te nowe, jak i kopiowane na stare. I tak: narzędzia (wkrętarka, wiertarka, zestaw śrubokrętów – pod warunkiem, iż nie będzie obecne potrafiło stanowić odczytane jako złośliwa aluzja – no, chyba, że chcesz ją wykonać!) oraz elektronika. Mężczyźni kochają elektroniczne gadżety – od innego smartfona, przez zegarek mierzący tętno i sprawdzający jakość snu, po lokalizator kluczy i portfela.

Dróg istnieje dalej dużo. Prezenty dla mężczyzn to ale także wszelkie wyposażenie sportowe czy górskie, wygodny fotel, a nawet miękki pled i poduszka, by mogli dobrze odpocząć. Pamiętajmy, że ważne są słowa, których użyjemy, dając coś istotnemu dla nas mężczyźnie.
Dużo informacji
Dużo porady zlokalizujesz na karcie Co kupić mężczyźnie? na której widzą się prezenty i gadżety dla gości.

 

0 0 votes
Article Rating