Opony używane Resko

Opony używane Resko

24 czerwca, 2019 0 przez Szymon Majewski

Opony Michelin uznawane są za jedne z najprawdziwszych na świecie. Francuski wytwórca ogumienia produkuje również opony letnie, jakich można korzystać zimą.

Opony używane Cedynia

Opinie o oponach Michelin Crossclimate+ wskazują, że znalazły one dopuszczenie specjalistów i mężczyzn.

WEJDŻ KUP TERAZ

WEJDŻ KUP TERAZ

Uzyskały również potwierdzenie tych uwagi w skutku wielu testów i jakości. Do najszybszych wartości opon Michelin Crossclimate+ zaliczyć można:

– wygodę użytkowania opon całorocznych,
– dużo odpowiednie parametry niezależnie od daty roku,
– dużą siłę na wybranie co stanowi ważnym mankamentem większości opon wielosezonowych.

Opony używane Cedynia

Opony Michelin Crossclimate+

Wysoce wymienione opony Michelin są oponami letnimi, na jakich można prowadzić oraz w zimie. Nie należy ich mylić z oponami całorocznymi, ponieważ zdecydowanie dzielą się z nich parametrami. Świetnie nadają się dla samochodów w skali małych aut miejskich, kompaktów, kombi, sedanów i małych aut dostawczych. Ogumienie to prezentuje się dużo udanymi właściwościami jezdnymi, niską emisją hałasu poniżej 70 dB. i niskim zużyciem.

Opony używane Cedynia

Crossclimate+ zostały poddane wielu testom porównawczym z ogumieniem sezonowym innych producentów. Niezależne testy przeprowadzone między innymi przez TUV SUD Product Service oraz DEKRA wykazały, że opona francuskiego producenta jest porównywalną drogę hamowania na twardej nawierzchni jak referencyjna opona letnia.

Opony używane Cedynia

Na mokrej nawierzchni, która właśnie dominuje zimą, jesienią i wiosną opona uzyskała znacznie odpowiednią klasę hamowania B. To, co wyróżnia model Crossclimate+ to fakt, iż jest oponą stricte letnią, a można z powodzeniem korzystać z niej jeszcze rzadziej mroźną i śnieżną, ale przecież zaczynającą z okresu do czasu zimą. Michelin posiada oznaczenie „trzech szczytów i śnieżynki”, co oznacza o uzyskaniu certyfikatu zimowego 3PMSF.

Opinie o Michelin Crossclimate+ są niezwykle dla nich dobre, co potwierdza tylko tezę, że o zainwestować w opony premium, szczególnie jeżeli zamierzamy mieć z opon cały rok, bez potrzeb zmiany opon letnich na zimowe. Model Crossclimate+ kupimy w obszarze od 15 do 19 cali.

Opony używane Cedynia

Bieżnik Michelin Crossclimate+

Francuska opona Crossclimate+ może pochwalić się dobrymi opiniami także wyjątkowo atrakcyjnymi parametrami, dzięki dwóm czynnikom. Kluczowym jest użycie do jej konstrukcji nowej mieszanki gumowej, zapewniającej dobrą przyczepność do powierzchni niezależnie od temperatury. Drugim ważnym elementem jest bieżnik, będącym efektem doświadczenia i zaawansowanej techniki, wykorzystanej do jego założenia.

Bieżnik, który został zaprojektowany dla tej opony, jest związaniem sztywnych klocków z fazowanymi krawędziami, które gwarantują wysoką przyczepność na twardej nawierzchni. Bieżnik z zewnątrz ułożony jest równolegle, ale wraz ze schodzeniem się do zabiegu opony przybiera kształt litery „V”. Wspomniany kształt wzmacnia efekt zazębiania, co tłumaczy na pewne strony jezdne na śniegu. Najistotniejszym punktem bieżnika opony Michelin Crossclimate+ są jednak samoblokujące się lamele 3D, które na całej wysokości bieżnika zapewniają doskonałe jakości jezdne. Podczas wydawania się opony w jej bieżniku pojawiają się kanaliki, zapewniające wysoka przyczepność na śniegu.

Opony używane Cedynia

Zobacz również Tanie opony

0 0 votes
Article Rating