Mezoterapia Pszczyna

Mezoterapia Pszczyna

28 kwietnia, 2020 0 przez Szymon Majewski

Wiosenna rewitalizacja ciała, czyli mezoterapia w gospodarki główne. Mezoterapia to jeden z popularniejszych zabiegów oferowanych w wielkich klinikach dermatologii. Pielęgnuje bowiem skórę, łatwo ją poprawiając i odmładzając. Substancje aktywne wtłaczane bezpośrednio pod skórę szybko oddziałują na jej naprawę i wszą rewitalizację.

 

Mezoterapia Tarnowskie Góry
Rodzaje mezoterapii

Mezoterapia z lat traktowana jest zbyt najskuteczniejszą metodę odmładzania skóry. Zasadniczo poleca się zabieg igłowy i bezigłowy. Pierwszy z nich korzysta się w odmładzaniu skóry, leczeniu cellulitu, zwalczaniu rozstępów i przy nadmiernym wypadaniu włosów i łysieniu. Podczas zabiegu zauważalny jest trudny dyskomfort, który przywiązany jest z zastosowaniem niewielkich igieł wtłaczających odżywcze substancje w ciemne warstwy skóry. Natomiast mezoterapia bezigłowa produkowana jest zbyt pomocą specjalnego urządzenia, które pomaga wprowadzenie substancji w głąb skóry, bez potrzebie jej nakłuwania. Istnieje obecne absolutna zaleta dla postaci z nielicznym progiem bólu.
Mezoterapia Tarnowskie Góry

mezoterapia ZAMÓW

Wcale taka popularność zabiegu?
Mezoterapia Tarnowskie Góry

Mikronakłucia umożliwiają iniekcję specjalnego koktajlu witamin również indywidualnych substancji odżywczych bezpośrednio pod skórę. Skład oraz proporcje preparatu zależne są z miejsca nakłuć i charakterze terapii. Mieszanka substancji zaczynana jest na głębokość 0,5-4 mm pod skórę, w przestrzeniach ok. 5 mm. W współzależności z obszaru ciała i oczekiwanego efektu daje się klasyczne punktowe iniekcje śródskórne, podczas których powstają niewielkie grudki. Czasem używany jest natomiast system linijnych nakłuć. Popularna jest jednocześnie metoda nappage, czyli seria bardzo ruchliwych i tanich nakłuć, skutkująca niewielką widocznością śladów po zabiegu. W tym faktu jednak duża część preparatu siedzi na skórze.
Mezoterapia Tarnowskie Góry

Dermapen – hit w strefie mezoterapii

Dermapen to sposób najnowocześniejszej mezoterapii igłowej, wykorzystującej w tym obowiązku specjalne urządzenie. Za wysoką skuteczność metody odpowiada moduł dermapen, który zawiera zestaw 12, miarowo pulsujących igieł, które powtarzają się pod skórę na głębokość od 0,5 do 2,5 mm. Urządzenie precyzyjnie aplikuje substancje bezpośrednio do skóry właściwej. Dermapen z częstotliwością 1300 nakłuć na chwilę wprowadza koktajl produkujący się głównie z kwasu hialuronowego, witamin i substancji pomocniczych. Podczas terapii uzyskuje się i z osocza bogatopłytkowego, czyli nowoczesnej metody redukcji zmarszczek. Należy dodać, że mikroigły są wymienne i zrobione ze zwykli chirurgicznej, dlatego ryzyko wystąpienia podrażnień czy reakcji alergicznych jest obniżone do minimum. Narzędzie jest więc proste i skuteczne, zaś jego popularność stale wzrasta.

Efekty po zastosowaniu mezoterapii

Koktajl wstrzykiwany podczas mezoterapii stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. Dzięki temu rozwija się gęstość i sprężystość skóry. Widoczne ujędrnienie, spłycenie zmarszczek i redukcja przebarwień są widoczne już po pierwszym zabiegu. W współzależności od części ciała, na której realizowana jest mezoterapia, oczywiste są efekty, takie jak:

powstrzymanie wypadania włosów,
zwiększenie grubości naskórka,
wygładzenie zmarszczek i kurzych łapek,
redukcja przebarwień,
spłycenie blizn i rozjaśnienie rozstępów,
nawilżenie skóry.
Przeciwwskazania do mezoterapii
Mezoterapia Tarnowskie Góry

Mezoterapia jest brakiem bezpiecznym, lecz należy wziąć szczególną uwaga, jeśli na skórze uważają się infekcje o ropnym podłożu. Ponadto lekarze podkreślają, że zabieg nie winien stanowić budowany u kobiet w ciąży oraz u osób zmagających się z zaawansowaną cukrzycą i chorobami nowotworowymi.

Mezoterapia Tarnowskie Góry

Mezoterapia igłowa to sposób, którego efekty widoczne są już po pierwszej sesji w gabinecie medycyny estetycznej. Istnieje obecne a doskonałe rozwiązanie dla osób, które w błyskawiczny sposób chcą pozbyć się problemów ze zwiotczałą skórą i idą do przywrócenia cerze młodzieńczego blasku. Warto dodać, iż stanowi wówczas także idealna metoda na pozbycie się blizn, rozstępów czy cellulitu, a dodatkowo wyjście na dobrą walkę z nadmiernym wypadaniem włosów.

Mezoterapia Tarnowskie Góry

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ Wiosenna rewitalizacja ciała, czyli mezoterapia w roli głównej

0 0 votes
Article Rating