Koszulki Miodowe lata Stargard

Koszulki Miodowe lata Stargard

3 lipca, 2019 0 przez Szymon Majewski

“Miodowe lata” to kultowy serial, który od dekad gości na ekranach telewizorów w wielu polskich mieszkaniach. Nieustannie cieszy się dużą sławą, nawet wśród młodych widzów, którzy dopiero poznają losy i perypetie dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw, mieszkających w kamienicy przy ulicy Wolskiej 33. Program został wyprodukowany na licencji zagranicznego “The Honeymooners”. Oglądając “Miodowe lata” aż ciężko uwierzyć, że cały serial jest spektaklem teatralnym.

Koszulki Miodowe lata Wałcz

 

Został on nagrany na żywo, przy widowni w teatrze Żydowskim w Warszawie. Emisja telenoweli w telewizji rozpoczęła się w 1998, a zakończyła w 2003 roku. Wyemitowano go w 131 epizodach, podzielonych na 9 serii. W 2004 roku podjęto się kontynuacji telenoweli, która została wyemitowana w 17 epizodach pod tytułem „Całkiem nowe lata miodowe”. Obecnie powtórki telenoweli często emitowane są na wielu stacjach telewizyjnych. Można je również szybko odszukać w sieci wyszukując hasło miodowe lata online, lub miodowe lata odcinki, są one dostępne na naszej witrynie.

Koszulki Miodowe lata Wałcz

program opowiada o losach dwóch zaprzyjaźnionych ze sobą małżeństw. Głównymi postaciami są Karol Krawczyk (grany przez Cezarego Żaka), motorniczy tramwaju, oraz jego najlepszy przyjaciel Tadeusz Norek (grany przez Artura Barcisia), pracownik kanalizacji miejskiej. Są oni żonatymi mężczyznami w średnim wieku, którzy cały czas szukają sposobów na wzbogacenie się i wejście w posiadanie pokaźnej fortuny. Działania prowadzone przez nich w tym celu, zawsze kończą się fiaskiem i wplątują ich w problemy. Przyjaciele są nierozgarnięci i łatwowierni, cały czas popadają w konflikty między sobą. Dzięki ich optymizmowi i pogodzie ducha zazwyczaj udaje im się z nich wywinąć bez szwanku, wiedzą również, że ich przyjaźń jest ciągła i nie potrafią bez siebie żyć.

Koszulki Miodowe lata Wałcz

Karol Krawczyk to postać nieco apodyktyczna, często chodzi zdenerwowany, więc łatwo wytrącić go z równowagi, co często powoduje przyjaciel Norek. Jest niezwykle sprytny, stale obmyśla nowatorskie plany, dzięki którym wreszcie uda mu się wzbogacić. Do swoich pomysłów zawsze udaje mu się namówić Norka, który zawsze ulega silnemu charakterowi przyjaciela. Niefortunnie pomysły te zawsze kończą się fiaskiem. Jako motorniczy, Karol śni o kierowaniu nowego tramwaju, niskopodłogowego i klimatyzowanego. Jednak rzeczywistość daleka jest od marzeń, bohater od dekad prowadzi tramwaj starego typu. Kariera stanowi ważny element jego życia, nawet kiedy śpi, bezustannie śni o tramwajach. Cechą wyróżniającą Karola, będąca obiektem wielu kawałów jest jego nadwaga. Osobą, której najchętniej nigdy by nie widywał, jest jego teściowa, ukochana matka Aliny-Zofia Rudnik. Pomimo nerwowego charakteru, Karol w głębi serca jest ciepłą osobą, ceniąca sobie przyjaźń Tadeusza. Pomimo wielu sporów bohaterowie zawsze się godzą.

Koszulki Miodowe lata Wałcz

Tadeusz Norek pracuje w warszawskich kanalizacjach. Ze względu na swoje spokojne i pogodne usposobienie zawsze ulega Karolowi i pomaga mu w wykonywaniu nie do końca przemyślanych i absurdalnych pomysłów. Jego postać jest opozycją dla osoby Karola. Tadeusz jest spokojny i chudy. Niepozorna sylwetka nie wyklucza jednak faktu, że zawsze zagląda do lodówki Krawczyków, często konsumuje z nimi posiłki.

Równie ciekawymi postaciami, których usposobienie i podejście do życia mocno kontrastuje z usposobieniem Karola i Tadeusza są ich żony: Danuta Norek (grana przez Dorotę Chotecką), oraz Alina Krawczyk (grana przez Agnieszkę Pilaszewską, a później Katarzynę Żak). Kobiety cały czas krytykują absurdalne pomysły swoich mężów, jednak nie są w stanie powstrzymać ich przed wpadnięciem w kolejne problemy.
Danuta jest kobietą o bardzo dominującym charakterze, jest stanowcza i często agresywna w stosunku do swojego męża Tadeusza.
Alina jest jej opozycją, jest kobietą spokojną, znosi wszystkie szalone pomysły Karola, jednak często stara się go powstrzymać przed wplątaniem się w kolejne kłopoty. Pomimo swojego opanowanego charakteru, potrafi jedną ripostą odebrać Karolowi wszystkie jego argumenty. Życie w roli kury domowej nie do końca jej pomaga, często narzeka na to, że małżonek nie pozwala jej podjąć kariery zawodowej.

Koszulki Miodowe lata Wałcz

KOSZULKI MIODOWE LATA
Koszulki z kultowymi cytatami i motywami z serialu to dobry pomysł na prezent dla każdego fana “Miodowych lat”. Dostępnych jest wiele ciekawych wzorów, które z pewnością przypadną wam do gustu. Znajdziecie je w zakładce “koszulki miodowe lata”. Cytaty, które się na nich znajdują to na przykład klasyczne powiedzenia Karola „Czego stoisz na torach?”, „Nie Karoluj mi tu teraz”, czy klasyczna kwestia Danki „Tadzik! Na górę!”. Dostępne są w rozmiarach od XS do XXL w cenie 44, 90 zł (z wyjątkiem koszulki „Albatrosy”, która kosztuje 49, 90 zł).

Koszulki Miodowe lata Wałcz

Zobacz również serial miodowe lata

0 0 votes
Article Rating