Kobiety mafii Borne Sulinowo  gdzie obejrzeć?

Kobiety mafii Borne Sulinowo gdzie obejrzeć?

11 lipca, 2019 0 przez Szymon Majewski

Wśród wielu produkcji, film kobiety mafii, stanowi tym, który zajmuje mieszane uczucia wśród widzów. By odpowiednio zrozumieć film, należy dużo się w niego wczuć.
Kobiety Mafii rozmawia o byciu rodziny z dzieckiem również ich opiekunką, gangstera oraz jego osoby, i ojca, który gotów jest spowodować dla córki wszystko. To emocjonalny film, pełen akcji.

Kobiety mafii Tuczno gdzie obejrzeć?

Młoda policjantka, Izabella Bella wpływa na dziwny pomysł zwabienia przestępców w pułapkę, by znaleźć najbardziej przerażających przestępców, ściganych listem gończym. Niestety, komendant wyśmiewa jej pomysł i powoduje opuścić pomieszczenie Beli. Młoda, rządna chwały policjantka, postanawia to na naszą rękę zatrzymać przestępców. Plan początkowo przebiega bez żadnych problemów, choć w dobrym etapie Bela zostaje zdemaskowana, przez drinka z przestępców, którego wcześniej zatrzymała.

klik i ogladaj film

klik i ogladaj film

Kobiety mafii Tuczno gdzie obejrzeć?

Gdyby nie pomoc, brawurowa akcja młodej policjantki, z pewnością skończyłoby się źle. Bela została zwolniona. Szybko zaproponowano jej nowe stanowisko. Przyjęła rolę agentki pod przykrywką. Nowa działalność w ABW wpłynęła na charakter i utrzymanie Beli.

Poddawana licznym torturom, szantażom oraz lekcją walki, zdesperowana Izabella chce wrócić z pracy, jednak szef, gdy się później okazuje przestępca, zapewnia ją aby dała sobie czas. dziewczyna otrzymuje pierwsze zlecenie. Jej zadaniem, jest zbliżyć się do szkoły niebezpiecznych przestępców, którymi prowadzi Padrino, przechodzący na nerwice lękowa.

Bela wczuwa się w istotę. Angażowania się w ruchu, w jakim tańczy na rurze. Podczas pokazu zauważa samego z gangsterów o pseudonimie cień, do którego się zbliżyła, by wyciągnąć informacje Bela uruchamia zepsute auto Cienia. Obecny w ramach podziękowania, proponuje podwieźć ją do domu.

Zamiast w lokalu, dziewczyna przyjeżdża spośród nim do hotelu, gdzie spędzają ze sobą noc. Następnego ranka, po incydencie z stoją, postanawia napaść na jubilera, aby zachęcić do siebie gangsterów by uratować życie. Radość z pięknego wzrostu nie trwa jednak długo. Cień zostaje aresztowany, oraz w obawie przed więzieniem, żywy decyduje się na ucieczkę do Hiszpanii wraz ze własną osobą.

Kobiety mafii Tuczno gdzie obejrzeć?

Sielanka zakochanego w Justynie mężczyzny nie trwa długo. Zostają schwytani i deportowani do Polski, żeby móc zbudować im zarzuty. Przedstawia mu się jednak wyjść z sytuacji obronną ręką. Przyjmuje się złożyć zeznania, obciążające całą szajkę, w zamian umieszczony siedzi w grupie policyjnej, gdzie będzie posiadał pomoc.
W międzyczasie żona Cienia boryka się z odpowiednimi problemami finansowymi. Wraz z opiekunką decydują się na wyjazd do Szwecji, gdzie mają zainteresować się sprzedażą narkotyków.

Anne dręczą jednak zawsze ataki więc zostaje włożona w szpitalu. Z tej chwili, los dziecka stanowi w rękach lojalnej opiekunki, dla której bycie mężczyznę jest najistotniejsze. Realizowany przez Darię interes, już się rozwija. Niestety, zeznania żywego ja pogrążają i kobieta próbuje odebrać sobie życie, aby uniknąć kary.
Na wszystkie szczęście, stanowi wówczas nie udana próba.

Kobiety mafii Tuczno gdzie obejrzeć?

Kiedy brak w kraju wychodzi na wolność, planuje spędzić chwila z dzieckiem, by nadrobić zaległości. Niestety stanowi mu to jednak dane. Opiekunka, która wcześniej pozbyła się matki dziecka, podała mu truciznę. Mężczyzna pada na posadzkę w kawiarni, oskarżając o jakość morderstwa Izabellę.

Po śmierci starszego dziecka i niezdolności marki, do pielęgnacje nad dzieckiem, sąd przyznaje opiekę opiekunce Darii Która jest prowodyrem całej akcji. W podobnym do siebie czasie, w Hiszpanii rozgrywa się egzekucja byłej kochanki. Siekiera postanawia zemścić się na klientowi, który ją poniżał, wykorzystywał seksualnie i bił. Zleca więc zabójstwo milimetra.

Na werandzie były kobiet, pada zabity przez kolejnych ludzi Justyny, którzy na jej działanie brutalnie go tracą. Tymczasem Daria aby, nadal móc rozkręcać narkotykowy biznes, decyduje się na utrzymanie opiekunki dla dziecka. Nieświadoma, zatrudnia byłą kochankę Cienia. W współczesnym czasie, zamyka się ważna połowa kobiety Mafii.

Kobiety mafii Tuczno gdzie obejrzeć?

Choć film zawiera dużo scen akcji, są również momenty, w których ciągnie się kilka tematów na raz, dlatego warto oglądać film w centrum, aby pojąć o co w nim idzie.

Kobiety mafii Tuczno gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Kobiety mafii

0 0 votes
Article Rating