Dobry stomatolog

Dobry stomatolog

10 września, 2018 0 przez Szymon Majewski

W Polsce istnieją bardzo ograniczone możliwości korzystania z darmowej opieki stomatologicznej. Na NFZ w zasadzie bezpłatnie możemy jedynie usunąć zęby, pozbyć się kamienia oraz zrobić sobie białe wypełnienia jedynie na trzech pierwszych zębach.

Dobry stomatolog

Pozostałe zęby można leczyć bezpłatnie jednak wiąże się to z plombami amalgamatowymi. Leczenie kanałowe nie jest refundowane. W tej sytuacji większość z nas zmuszona jest korzystać z prywatnych wizyt u stomatologów. W ich gabinetach zostawiamy potężne sumy. Stomatologów pracuje w Polsce wieku jak jednak trafiać do najlepszych? Dobry stomatolog to ten, który jest polecany oraz ma długie terminy oczekiwania na wizytę. Jakość zwykle idzie w parze z ceną.

Najlepsi stomatolodzy rzadko są tani. Odwiedzając gabinet powinniśmy zwrócić uwagę na wiszące tam dyplomy. Czy jest ich dużo? Czy mają aktualne daty czy może proces szkolenia zakończył się dawno temu. Dobry stomatolog to ten, który inwestuje w swój gabinet.

Sprzęt powinien być nowoczesny. W gabinecie powinna być możliwość wykonania zdjęć. Najbardziej wskazane jest aby dentysta pracował z pomocą mikroskopu. Prawdziwy fachowiec nie oszczędza specjalnie i zatrudnia asystenta. Jego klasę poznamy także po rozpiętości oferowanych usług.

Artykuł powstał dzięki serwisowi Sposoby na wybielenie zębów

0 0 votes
Article Rating