Da Grasso Recz  Pizza

Da Grasso Recz Pizza

22 lutego, 2019 0 przez Szymon Majewski

Jak podkreślają statystyki, Polacy zatrzymują się jeszcze bardziej przedsiębiorczym narodem, a ilość powstających co roku nad Wisłą średnich firm napawa optymizmem. Samym spośród najbardziej znanych programów jest delikatna lub średnia gastronomia, tu z serii wielką renomą bawią się pizzerie.

Da Grasso Stepnica Pizza

Gdy początkujący właściciel lokalu gastronomicznego przejdzie przez wszystkie wymagane formalności czy kontrole, wypełni tysiąc projektów i oświadczeń, a dodatkowo otrzyma stosowne zgody, przychodzi moment na wyposażenie lokalu.

DaGrasso

DaGrasso

Piec do pizzy – serce każdej pizzerii

Istnieją inne sposoby pieców do pizzy, należy więc porównać ze sobą ich parametry w szczegółach, aby dobrać ten prawdziwy. Najpowszechniej w pizzeriach wykorzystywane są piece do pizzy elektryczne, a czasem – lecz toż dobry pomysł raczej do pizzerii dużych, dysponujących odpowiednim kapitałem – piece opalane drewnem.

Piec elektryczny do pizzy to wydatek, który nierzadko jest bliższy finansowym możliwościom początkującego przedsiębiorcy. Piece mogą korzystać nowe wymiary, a dodatkowo zróżnicowaną ilość komór, pozwalających na pieczenie kilku pizz jednocześnie. Istnieją tez piece przelotowe, które umożliwiają na duże wypiekanie wielu pizz, ale również zapiekanek, czy podobnych dań w charakteru fast food.

Zobacz również pierwsza pożyczka

Bardzo ciekawy piec do pizzy tego typu – model 3550TB10, dostaje się w ofercie niemieckiej firmy BARTSCHER. Co i się tyczy pieców mniejszych rozmiarów, interesujące zaprezentują się tu oferty dwóch polskich producentów: firmy Stalgast, której modele z serii X-line, E-line i F-line, dają w długiej gamie rozmiarów, jak i instytucji Hendi, oferującej doskonałą sytuacja w wymieszaniu z ciekawym wzornictwem.

Piece do pizzy w bliskiej kolekcji posiada firma

Co oprócz pieca do pizzy?

Kiedy już lokal zostanie urządzony w nasz najważniejszy aspekt, do spełnienia pozostaje jeszcze wielu przedmiotów, bez jakich nie może obyć się żadna pizzeria czy jakiś inny lokal gastronomiczny. Konieczne będą lodówki na przechowywanie składników, a dodatkowo odporne na ścieranie i dostępne do dezynfekcji blaty do robienia wypieku. Do wykonania niektórych składników nieodzowna będzie jeszcze odpowiednia kuchenka.

Zobacz wiadomości Kołobrzeg

Przydatna potrafi się okazać dodatkowo specjalna podstawa do pieca (którą znaleźć ważna w ofercie Stalgast). Przepisy BHP wymagają, żeby dom był wyposażony osobne zlewy do czyszczenia dla naczyń do konsumpcji oraz garnków, a zarówno w wyparzarkę do naczyń. Listę taką można by liczyć w nieskończoność, a dodatkowo rzeczywiście nie znalazły się na niej coraz wszystkie rzeczy absolutnie niezbędne. W gastronomii doświadczenie przychodzi ale bardzo mocno, toteż właściciel pizzerii sam przekona się, czego dodatkowo potrzebuje jego firma. Zamów pracowników z Ukrainy przez agencja pracy tymczasowej pracownicy z Ukrainy

0 0 votes
Article Rating