Agencja Towarzyska Gryfino  Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Agencja Towarzyska Gryfino Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

2 lipca, 2019 0 przez Szymon Majewski

Dzisiaj zajmiemy się dość osobliwym tematem, a nawet może ogromnym problemem. Rzec możemy wręcz filozoficznie, iż to kłopot „ogromny”.

Agencja Towarzyska Stargard Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Na jaki temat więc moglibyśmy rozmawiać? Na temat męskości, a konkretniej o pewnym męskim atrybucie męskości, a więc o wielkości penisa. Zredagowano na ten temat ogromną ilość książek, artykułów, pozycji naukowych. Najbardziej istotnym pytaniem jest kwestia: czy wielkość penisa ma znaczenie? I zostaje tylko jedna kwestia, kogo pytamy?

zdzwon teraz biale tlo ww 34 708877582

Agencja Towarzyska Stargard Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Jest dużo publikacji mówiących o tym, że wcale nie, że liczy się to co mamy, że ważna jest sprawność itd. Faceci przecież zawsze znajdą dla siebie dobre wytłumaczenie. A panie, będąc oczywiście idealnie wychowanymi, także stwierdzą, że absolutnie nie ma znaczenia…

tabletki na potencje Vigrax

Agencja Towarzyska Stargard Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Jednak czy to prawda? Przeczytałem ostatnio stwierdzenie, że kobieta, która uważa, iż wielkość penisa nie ma znaczenia jest tą, która nie miała okazji zasmakować przyjemności z obcowania z dużym penisem…

I co, trudno z tym się nie zgodzić, prawda panowie…?

Otóż ja skłaniam się ku stwierdzeniu, iż wielkość penisa wywiera znaczenie, i to duże. Po pierwsze ma znaczenie dla naszej partnerki seksualnej, dając jej niezwykle wiele rozkoszy, przyjemności, spełnienia… Lecz też ma ogromne znaczenie dla panów. Wierzcie mi panowie, odpowiednio duży penis może niesamowicie dobrze oddziaływać nie tylko na nasze życie erotyczne, lecz przede wszystkim może podnieść naszą samoocenę. Wtedy dopiero można się czuć prawdziwym facetem, wielkim macho, prawdziwym samcem… Lecz co zrobić, kiedy natura poskąpiła nam co nieco w tym ciężkim temacie…? Nie martwcie się, jesteśmy obecnie w takim świecie, w którym niemożliwości są przekroczone niemalże na codzień. Istnieje bardzo wiele opcji poprawy owego stanu rzeczy.

Agencja Towarzyska Stargard Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Przychodzi nam tu z odsieczą dzisiejsza medycyna, i gałąź estetyczna, która może niejedno nieprawidłowości poprawić, w czasie kiedy własne zdrowie jest absolutnie w dobrych rękach. To rozwiązanie drogie, lecz bardzo efektywne. Możemy także ufać farmaceutycznej branży, opartej na składnikach naturalnych, gdzie powiekszacz penisa jest środkiem, jaki można stosować tak wewnętrznie, jak i zewnętrznie. Mamy także do dyspozycji wiele skutecznych systemów ćwiczeń, jakie mogą nas do przybliżyć do pożądanych efektów. Tak naprawdę to kwestia indywidualna – na co chcę i mogę pozwolić sobie.

Agencja Towarzyska Stargard Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Lecz pytanie, czy trzeba, czy warto? Cóż, panowie, powiem tak, spróbujcie, a nie pożałujecie… To uczucie męskości, jakie w was wzrośnie, to uczucie siły, możliwości jest niezwykle cenne. A co więcej, a może najważniejsze, poczucie, że nasza partnerka jest zadowolona w pełni, że jest ona zwyczajnie usatysfakcjonowana po osiągnięciu wspaniałego orgazmu – to rzecz bezcenna. Nie traćcie czasu na myślenie, na udowodnienie, że to przecież nie ma znaczenia, to nic, że mały, jest przecież niezwykle sprawny…. I po co to? Wszelką teorię możemy oczywiście stworzyć a potem jej bronić do końca. Warto?

Agencja Towarzyska Stargard Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

 

Zobacz również Dymanie za darmo

0 0 votes
Article Rating